Synology - Centrálne zálohovanie dát

Zálohovanie dát je dôležité... Dnes, v dobe neustáleho narastania objemu a dôležitosti dát uložených v PC, notebookoch, cloudoch je mimoriadne dôležité zálohovanie dát. Zapojte všetky zariadenia do centrálneho zálohovacieho systému a môžete pokojne spávať – dáta sú v bezpečí pri akejkoľvek udalosti.

• Pre centrálne zálohovanie všetkých dát z koncových staníc v malých firmách a školách je
    vhodné použiť centrálny NAS – sieťovo pripojené úložisko prístupné v celej
    sieti.
  • Ako jedno zo štandardných navrhujeme riešenie od spoločnosti SYNOLOGY, ktoré ma výborný pomer cena – výkon a široké portfólio od najjednoduchších po zložitejšie systémy.
  • Vaše dáta budú v bezpečí v prípade najčastejších prípadov straty dát ako sú HW zlyhania, odcudzenia notebooku, náhodného vymazania dát, zlyhanie ľudského faktora a pod
  • Desktop (DS) a Rack (RS) prevedenie  1-diskove až 24 diskové
  • Automatické zálohovanie, prístup k dátam z viacerých zariadení súčasne
  • Spoločné úložisko pre akýkoľvek typ dát (súbory, obrázky, video, hudba)
  • Vysoká miera bezpečnosti
  • SW Disk Station Manager
  • Jednoduché užívateľské rozhranie, podpora Microsoft, MAC, Linux systémov
  • Ukladanie záznamov z kamerových systémo
  • Jednoduchá výmena diskov v prípade nedostatočnej kapacity

K vybratiu typu zariadenia, počtu a veľkosti diskov je potrebné vedieť, koľko zariadení je potrebné zálohovať, koľko dát sa na tých PC a notebookoch nachádza a v akých intervaloch je nutné zálohovať. S týmto všetkým Vám radi pomôžeme.