Microsoft Teams komunikácia

Vytvárajte spoločne úžasné veci doma, v práci alebo v škole. Chatujte, volajte, vzdelávajte sa a zdieľajte video bez problémov z jedného miesta, ktoré vám pomôže zostať v kontakte so všetkými dôležitými ľuďmi. Keď máte všetky najlepšie aplikácie a funkcie, ktoré potrebujete na dosah ruky, môžete pracovať sústredenejšie a efektívnejšie.

• Zostaňte v kontakte a kedykoľvek získajte prístup k zdieľanému obsahu, aby ste sa spoločne mohli vzdelávať, plánovať či tvoriť inovácie.
  • Zdieľané dokumenty a súbory vždy k dispozícii vám umožňujú vytvárať, zdieľať a vymieňať si nápady vždy, keď potrebujete, aby ste mohli pracovať spoločne.
  • Spojte sa, učte sa a spolupracujte bezpečne so žiakmi, školami, okresmi či širšou komunitou pomocou hovorov, schôdzí a chatov vrátane kontrolovaného chatu pre študentov.
  • Vytvárajte pútavé priradené úlohy a prispôsobené možnosti vzdelávania s balíkom Office a ďalšími aplikáciami, webovými lokalitami a obsahom.
  • Podporujte gramotnosť s funkciou Pokrok v čítaní, bezplatným vstavaným nástrojom určeným na zlepšenie plynulosti čítania.
  • Podporte sociálny a emočný rast svojej triedy. Získajte prehľady a vytvorte prepojenia na podporu každého študenta pomocou vstavaných nástrojov, ktoré pomáhajú prepojiť duševnú pohodu študentov s každodennými aktivitami v triede.
  • Microsoft Teams je k dispozícii v ľubovoľnom zariadení a má funkcie navrhnuté tak, aby sa študenti cítili začlenení, aj keď nie sú v triede.
  • Sledujte pokrok jednotlivých študentov a tried pomocou vstavaných prehľadov, ktoré vám pomôžu proaktívne identifikovať ohrozených študentov a prijať opatrenia na zlepšenie výsledkov.

Poďte si vypýtať správne komunikačné riešenie pre Váš vzdelávací program a užívajte si jednoduchosť komunikácie na diaľku s pocitom ako by ste sa videli naživo.