Microsoft Office 365

Poďme spolu komunikovať... Žijeme v dobe komunikácie, ohromného množstva informácii, mailov, chatov, video hovorov, zdieľania dát. Aby sme všetko toto zvládli, potrebujeme jednotnú platformu na komunikáciu, kde štandardom je Microsoft Office 365. Zapojte všetkých učiteľov či žiakov a posuňte level komunikácie v procese výučby vyššie.

• Zapojte všetkých učiteľov, technických pracovníkov a žiakov do jednotnej platformy Office365 a zvýšte efektivitu komunikácie a zdieľania dát vo Vašej skole a realizujte
    tieto služby z akéhokoľvek zariadenia, z akéhokoľvek typu pripojenia a z akéhokoľvek umiestnenia v celom priestore internetu.
  • Toto riešenie ponúka všetky možnosti komunikácie: posielanie emailov, rýchle
    chaty, videohovory, ukladanie zdieľanie dát, apod.
  • Outlook na emaily, Word, Excel, PowerPoint na dokumenty
  • OneNote na poznámky, OneDrive na zdieľanie dát, SharePoint na intranet
  • Teams na komunikáciu a emailová schránka s kapacitou až 50 GB + zdieľanie kalendárov to všetko Vám uľahčí zosúladiť svoj čas v tejto rýchlej dobe
  • OneDrive do veľkosti až 1 TB

Nasadenie Office 365, migrácia emailov, nastavenie emailových klientov alebo zaškolenie – to všetko sú služby, ktoré k tomuto riešeniu ponúka naša spoločnosť. Smelo do toho a vypýtajte si od nás ponuku, ktorá Vám vyhovuje.