Kaspersky Endpoint Security

Kybernetická bezpečnosť, ktorá je vždy o krok vpred.... Cíťte sa na internete skutočne bezpečne vďaka ochrane pred hackermi a najnovšími vírmi ako sú ransomware a spyware ktoré sú riadenými umelou inteligenciou. Aby ste sa internetu nemuseli báť a mohli si užívať jeho výhody pri výučbe potrebujete perfektnú ochranu vašich zariadení.

• Kaspersky endpoint security je bezpečnostná platforma, ktorá zjednoduší kontrolu a ochranu vášho komunikačného prostredia
  • Riešenie je vhodné pre školy každej veľkosti s rôznymi bezpečnostnými potrebami.
  • Kontroluje bezpečnosť aplikácií stiahnutých z webu
  • Kontroluje pripájané zariadenia ako USB kľúče, disky a pod.
  • Zakazuje nevhodné web stránky, reklamné bannery, skripty
  • Vytvára obrazy operačných systémov pre klonovanie
  • Zabezpečuje aktualizáciu a opravy OS a aplikácií
  • Umožňuje vzdialenú správu PC a centrálnej konzoly
  • Spravuje softvérové licencie
  • Nastavuje a kontroluje prístupy do siete

Zabezpečte aj Vašu školu pred nebezpečenstvami nachádzajúcimi sa všade na internete a predíďte problémom, ktoré by Vám novodobé vírusy mohli spôsobiť. Spýtajte sa nás na to správne riešenie pre Vašu školu.