Epson ELPDC07

Kedysi meotar, dnes vizualizér... Meotar, resp. spätný projektor. Dnešná mládež už ani nevie, čo to meotar je. Modernou alternatívou meotarov sú dnešné vizualizéry, ktoré sa postupne stávajú neodmysliteľnou súčasťou hardvérového vybavenia každej školy, resp. každého učiteľa. Zároveň sú skvelým pomocníkom pri tzv. hybridnej výučbe.

• Epson ELPDC07 sa vyznačuje kvalitným obrazom, s jeho kamerou v rozlíšení Full
    HD (1080p) a obnovovacou frekvenciou 30 snímok za sekundu vám uľahčí predstaviť
    prezentovaný materiál širokému publiku.
  • Otočné nastaviteľné rameno do uhla 90° a digitálny 8-násobný zoom si poradí nielen s
    dokumentmi alebo učebnicami, ale aj s 3D objektmi, prezentácie bude teda o to
    zaujímavejšie.
  • S LED osvetlením a 8-násobným zoomom zaujme svojou kvalitou
    každá prezentácia.
  • Do záberu je možné vložiť dokument vo formáte A3
  • Spotreba vizualizéra Epson je vďaka absencii zdroja len 2,5 W
  • Ide o veľmi skladné a prenosné zariadenie s váhou pod 1 kg
  • Tento vynikajúci pomocník Epson má vlastný vstavaný mikrofón

Pre ďalšie modely nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme vybrať toho správneho pomocníka do Vašej učebne.