TouchBox 55"

Objavte s nami unikátne riešenie pre zábavu i výuku do materských škôl a na prvý stupeň základných škôl. Rozvíja kreativitu, podporuje myslenie, slúži ako pre výuku tak hranie, premietanie filmov a rozprávok. Deti do škôlky sa budú tešiť ako nikdy predtým a nebudú chcieť odísť domov. Darujte deťom skvelé zážitky s našim riešením.

• Skvelá pomôcka pre zapojenie detí i do menej atraktívnych činností
    ako je napr. výuka jazykov.
  • Dotykový box má dve strany, z tej prednej je umiestnená dotyková interaktívna plocha a zozadu je klasická biela tabuľa, popisovateľná mazacou fixou.
  • Skvelé je, že box sa nemusí nikam vŕtať ani montovať a je tak možné ho ľahko prevážať a využívať napríklad i v rámci niekoľkých tried súčasne.
  • Učitelia radi využívajú i ako premietaciu plochu pre rozprávky a fotky z výletov.
  • Deti si môžu precvičovať svoju pamäť, logické uvažovanie, motoriku, a vďaka veľkej ploche a programu maľovania dochádza k uvoľňovaniu rúk predškoláčikov.
  • Obrazovka s veľkosťou 55" je dostatočne veľká pre prvé chvíle vzdelávania detí
  • Multidotykový interaktívne LCD panel pokrýva Bezpečnostné sklo
  • Uzamykatelná skrinka na PC alebo notebook je skvelá pre učiteľov aby nenosili častokrát ťažke PC so sebou.
  • Prevoz na potrebné miesto zabezpečia 4 pevné kolieska s brzdou
  • Rozmery cca. 140x140x65cm (ŠxVxH)