Nástroje pre Tlač

Potrebujete sa spoľahnúť na rýchlu obojstrannú tlač, kopírovanie alebo skenovanie? A to všetko bez zbytočného zdržiavania? Ste zástancom menších praktických zariadení vhodných aj do riaditeľne či zborovne, alebo skôr preferujete veľkú "priemyselnú" tlačiareň, ktorú by ste nemuseli kupovať ale iba prenajať a byť bez starosti? Máme obe!

HP Color LaserJet Pro MFP M282nw

• Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Pro MFP M282nw je tým správnym riešením.
  • V praxi oceníte veľký zásobník papiera, veľký dotykový displej alebo podporu tlače priamo z inteligentných zariadení.
  • Tento model navyše podporuje priamu tlač z mobilných zariadení pomocou funkcie WiFi Direct.
  • Tlačiareň ponúka jednoduché ovládanie tlače, skenovania a kopírovania aj pre úplných počítačových laikov.
  • S intuitívnou farebnou dotykovou obrazovkou ovládate všetko potrebné podobne ako na mobilnom telefóne.
  • Rýchlosť tlače až 21 str./min čiernobielo aj farebne
  • Skenovanie do Sharepointu, e-mailu, USB a sieťových zložiek
  • Farebná Tlač, skenovanie a kopírovanie

Potrebujete iný model? Menšiu? Väčšiu? Alebo si potrebujete prenajať veľkú tlačiareň a mať všetko bez starostí zahrnuté v mesačnom poplatku? Nieje problém! Ozvite sa nám