DELL Latitude 5520

Chystáte sa kúpiť nový notebook pre Vašu školu, ale neviete, pre ktorý sa rozhodnúť? Pomôžeme vám zistiť, aký druh notebooku je pre vás ten pravý a podľa akých parametrov si ho zo širokej ponuky môžete vybrať. Samozrejme máme v ponuke aj nové aj repasované zariadenia aby sme vedeli pomôcť každému zákazníkovi s akýmkoľvek rozpočtom.

DELL Latitude 5520

• Dell Latitude 5520 je kvalitný 15" notebook vo firemnej triede, ktorý je spoľahlivým a výkonným partnerom na profesionálne použitie pri každodennej práci či už v škole alebo aj doma
  • Jedinečný systém dvoch ventilátorov s protiľahlými výstupmi poskytuje výkonné chladenie v kompaktnom dizajne, maximalizuje prúdenie vzduchu a znižuje hlučnosť.
  • Potrebný výkon dodá notebooku Dell Latitude 5520 procesor Intel i5 Tiger Lake 11. generácie
  • Potrebnú rýchlosť podporí 16 GB operačnej pamäte RAM.
  • Kvalitný antireflexný 15,6" displej s rozlíšením Full HD, farebným gamutom 45 % NTSC, jasom 250 nitov a úzkymi rámčekmi je vybavený krytkou webovej kamerou, ktorý chráni vaše súkromie.
  • Svoje dáta uložíte na rýchly SSD disk s kapacitou 512 GB.
  • Pri práci za zhoršených svetelných podmienok určite oceníte podsvietenú klávesnicu.
  • Technológia Intel Adaptix Technology upravuje úroveň výkonu tam, kde je to najviac potrebné.
  • Technológia ExpressConnect sa automaticky pripojí k najsilnejšiemu prístupovému bodu a presmeruje šírku pásma na kritické aplikácie.
  • Funkcia Inteligent Audio automaticky zlepšuje celkový zvukový zážitok úpravou šumu v pozadí a riadením hlasitosti reči.
  • Pomocou funkcie ExpressCharge Boost nabijete batériu na 35 % kapacity len za približne 20 minút a ExpressCharge automaticky dobije batériu na 80 % kapacity približne za jednu hodinu.

Vieme, že každá škola disponuje rôznymi možnosťami financovania a preto budeme radi ak sa nám ozvete s Vašimi požiadavkami a určite spolu nájdeme vhodné riešenie, či už to bude nový notebook alebo kvalitný repasovaný s 2 ročnou zárukou. Neváhajte a ozvite sa nám.