Dell P2422H Professional

Monitor je neoddeliteľnou súčasťou každej PC zostavy. Mnohé monitory síce môžete používať na viac účelov, rozdiely medzi nimi ale sú, a to najmä v kvalite a vlastnostiach obrazu. Nezúfajte. Máme riešenie, nech už si vyberiete čokoľvek a nech máte rozpočet akýkoľvek.

Dell P2422H Professional

• Monitor Dell obohatí vašu PC zostavu o obraz s uhlopriečkou 23,8 ". Pomer strán LCD monitora je teda 16:9.
  • O vykresľovanie obrazu sa postará technológia IPS, ktorá vás poteší perfektným farebným podaním a širokými pozorovacími uhlami.
  • V rozlíšení dosahuje monitor na PC 1920×1080 px.
  • Odozva 5 ms vám postačí na bežné využitie počítača, prácu alebo zábavu v podobe sledovania filmov.
  • Značka Dell nastavila jas na 250 cd/m2.
  • Na spojenie s grafikou môžete použiť DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a VGA.
  • Okrem klasického stojana je možné pripevniť monitor na stenu držiakom VESA.
  • Pri sedení pri PC do noci príde vhod filter modrého svetla,
    jeho zapojenie zlepšuje kvalitu spánku.
  • Účinnou obranou proti únave a bolesti očí je funkcia Flicker-free, obmedzuje kmitanie obrazu.

Samozrejmosťou je výber z viacero modelov a od viacero výrobcov, takže si na svoje prídu úplne všetci. Mysleli sme aj na možný záujem o repasované monitory so zárukou pre tých, ktorí radšej nejaké peniaze ušetria pre ďalší rozvoj vzdelávania. Ozvite sa, určite spolu vyberieme.