Webkamery

Podľa čoho vyberať webkameru? Webkamery slúžia predovšetkým na prenášanie videokonferencií, skypových hovorov, a pod. Najdôležitejším kritériom pri výbere je ich rozlíšenie, ale zabúdať by ste nemali ani na to, koľko snímok za sekundu zvládnu spracovať a ďalšie doplnkové funkcie. Nájde si u nás každý to svoje, stačí sa len ozvať.

Logitech BRIO 4K Stream Edition

• Jedinečnú kombináciu elegancie a špičkovej kvality predstavuje táto webkamera Logitech BRIO 4K Stream Edition, ktorá je vytvorená za účelom prvotriedneho streamovania, a to aj v zhoršených podmienkach.
  • Kamera totiž disponuje Ultra HD 4K rozlíšením a špeciálnou technológiou HDR, vďaka čomu dokáže zachytiť aj tie najmenšie detaily či vyvážiť zmeny jasu pri nerovnomernom nasvietení.
  • Kamera Logitech BRIO sa vie vysporiadať s prenosom za akýchkoľvek svetelných podmienok. S technológiou RightLight 3 doplnenou o HDR dokáže kamera vždy zmeniť parametre obrazu tak, aby bol výsledok dokonalý.
  • Patríte medzí náročných užívateľov? Žiadny problém. Kamera Logitech BRIO disponuje rozlíšením 4K Ultra HD pri 30 FPS alebo rozlíšením 1080p pri 60 FPS. Vďaka tomu je zaručená maximálna ostrosť a plynulosť. Navyše máte k dispozícii 5× zoom.

Hľadáte lacnejšiu webkameru? Nieje problém! Potrebujete výkonné zariadenie,ktoré Vám zabezpečí super obraz? Prípadne možnosť dokúpiť stacionárny stojan? Nech je to čokoľvek, sme na to pripravení. Dajte nám vedieť aké máte požiadavky a s radosťou Vám ich splníme.